Малолетно момче е станало жертва на грабеж в Благоевград, след като непознат младеж му е отнел портфейл с пари и е избягал.
По информация от полицията, сигналът е подаден в Районното управление от пострадалото дете. То съобщило, че около 21:05 часа, докато се намирало в района на улица „Братя Иванови“ в областния център, непознат за него младеж извадил от джоба му портфейл, в който имало около 52 евро, след което се отправил в неизвестна посока.
След получаване на сигнала незабавно са предприети действия по установяване на извършителя. За случая е уведомена Районната прокуратура – Благоевград, а по случая е образувано досъдебно производство.
Разследването продължава, като органите на реда работят по изясняване на всички факти и обстоятелства около инцидента и установяване на самоличността на извършителя.
