20-годишен мъж от Благоевград е бил задържан, след като у него е открито количество канабис при полицейска проверка.
Случаят е от района на улица „Астра“ в областния център, където служители на Второ районно управление са извършили проверка на младия мъж. В хода на действията полицаите открили найлоново пликче, съдържащо около 1,4 грама суха тревиста маса.
При извършения полеви наркотест веществото е реагирало положително на канабис.
Мъжът е задържан със заповед за срок до 24 часа. По случая е образуван заявителски материал, а работата по документирането му продължава.
