Непълнолетен младеж е пострадал след побой в санданското село Поленица, а по случая вече е образувано досъдебно производство.
Сигналът за инцидента е подаден в Районното управление в Сандански от ФСМП-Сандански, след като в медицинския център е бил приет младеж с наранявания след физическа саморазправа.
При извършената проверка полицейските служители установили, че спречкването е възникнало между пет непълнолетни и едно малолетно лице. По време на конфликта пострадалият младеж е получил фрактура на носните кости.
По случая незабавно са предприети действия от органите на реда, а материалите са докладвани на компетентната прокуратура. Разследването продължава с изясняване на всички обстоятелства около инцидента и участието на замесените лица.
